Bike

Čantoryjská odyssea 2011

31. 08. 2011  

Dnes servírujem jen takovou malinkou ubohou reportáž z jednodenního vejletu na kolečkách, ve který ovšem hraje velkou roli náš navrátivší se kamarád Adek, kterej pod nátlakem sesmolil i pár kusých vět, jež jen trochu poodhalují parádní atmosféru téhle akce!!

Jak Ticháč slíbil, že mi protáhne svaly, které mi zakrněly v letadle z Kanady, tak se taky stalo!  V podřepu na půjčeném Hrášku se mi šlapalo do kopce špatně, a tak Ticháč s Robbym po cestě vymýšleli, jak mi přidělat zadní přídavná kolečka. Naštěstí Čantoryje z Českého Těšína není daleko, a tak začaly i sjezdy!! Dvě „rozehřívací“ jízdy na polské sjezdovce znamenaly pro nás dva defekty a uvařené kotouče :o)  Chuť sme si spravili dobrůtkami z grilu a výborným kvasnicovým pivem. S pomocí gravitace a predešlého dopingu začala teprv ta spravná jazda. Členitý terén s malými skočkami a náklony mi okamžitě vyčaroval rohlík na puse. Úsměv mi zmizel až v letu pres řidítka, Ticháče a kopřivy. Naštěstí můj tvrdý výcvik z kanadské FBI mě zachránil a přistál sem ukázkově stylem „bedrunka“!

Jo, Adek to pěkně ořezal… třeba vůbec nezmínil svou krásnou kreaci, když si ráno vyzvedával Hráška a byl tak nedočkavej na svezení, že to prubnul hnedka z těch deseti schodů z mýho baráku! Jenže jak on je z tý Kanády tak pomotanej, nesednul na kolo, ale během sekundy nerozluštitelným grifem hodil kolo na záda, ve stejné chvíli zalehnul a pěkně skluzem po hrudníčku si ty natřásavý schody užíval až dolů… no mazec :o)))   Pádem to začalo a pádem taky skončil Adkův ukrutnej report… já už k němu dodám jen:  „… pak už zas to pečivo na hubě až do Třince!!

Adek, Radondek, Robbek        (10.7. 2011)

, ,


15 x to už někdo okomentoval

 1. avatar Tichac napsal:

  Jupííí… těšíme se na ‚šviháka lázeňského‘ :o))

 2. avatar chrenko napsal:

  2pit: batoh is here…

 3. avatar Tichac napsal:

  Ty brďo… kdo tě točil?!

 4. avatar Tichac napsal:

  Rasty, ty nám tu ale dáváš pecky :o))

 5. avatar Tichac napsal:

  amen!!

 6. avatar RoBby napsal:

  jasan, kdykoli! jen 24 a 25. 9. nemužu… Takže teď nebo za 10 dnů…

 7. avatar Pit napsal:

  co treba v tech Jizarkach… v zari se preci zari :)

 8. avatar Tichac napsal:

  Fandím ti RoBbiku :o))

 9. avatar RoBby napsal:

  DH bude!

 10. avatar chrenko napsal:

  jasna zprava…

 11. avatar adek napsal:

  Kdo nepada, neposouva sve limity ;)

 12. avatar Chrenko napsal:

  tys to treba polozil doma do misy, co? :-D

 13. avatar Tichac napsal:

  Zajímavá akce…
  Každej sme to někde položili, ale Adek byl největší hruška :o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.