Bike

Kľak a tak… 2014

14. 04. 2015  

Tak sme zas po delší době vyrazili s Robbínkem na oblíbenou třídenní bajkovačku po slovenských horách. Svůj vzorek sme tentokrát obtiskli v Lúčanské části Malé Fatry a následně na tajemných Nitrických vrchov…

…teda ten vzorek sem obtiskl jen já, páč guru ing. v rámci úsporného programu jezdí furt na sjetých gumách :o)  No nic… každopádně kombinace mlžnýho oparu a slunce nás nejednou donutila hledět s otevřenou hubou na tu nádheru… a o to jde!! K naprostý dokonalosti chyběl už jen pohodovej parťák, kterej si raděj víc mákne v horách, než že si libuje v asfaltových přesunech z města do města :o))

Radko, Robby       (3.10.-5.10. 2014)

 

, ,


4 x to už někdo okomentoval

 1. avatar Tichac napsal:

  No tak za novej Poxk kabátek musíme poděkovat guru Chrenkovi, kterej ho celej oprášil, pozašíval a vyzdobil dle diktátu současné módy… už jen vystrnadit pár otravnejch molů a hurá na přehlídky :o)
  Taky doufám, že se někdo z našich návštěvníků občas hecne a vystaví tu pár zajímavejch fotek ze svých cest a dobrodružství, ať je to tu eště pestřejší… přece to nenecháte furt jen na mně!!?

 2. avatar Pucci napsal:

  Juchuuu, nech žije parádny deadpoxk! :D A fajny wýlet, taký inšpiratívny, že som to tam bola preskúmať hneď cez víkend na pešo, a nabudúce jednoznačne s Tarpíkom! :)

 3. avatar Pit napsal:

  Pěkné, pěkné ogare… I ten web sa ti povedl ;)

 4. avatar adek napsal:

  Na módu si nepotrpím, ale tenhle nový kabátek DP se mi tůze líbí. A vejlet taky. A fotky taky. A vlastně fšecko je tu moc pěkné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.