Ski & Snb

Audience u Krále 2015

5. 12. 2015  

Jako každý rok zas došla zpráva, že v Zemi krále Miroslava mají fajny sníh. A že prý je ho kotel… a že prý ať dojedem, že aj luxusní ubytko je v plánu! Tak kurde doufám, že to zas neskončí bei Polizei jak loni :o)  Po dojezdu ze třy hoďky hike s plnou polní, tož pohoda… lepší jak třy dni v Gruzinsku…

…a sme v stylové ubikaci s kamnama, akorat pro 3 hejsky. Zas sme se tam vyhřivali každý večer donekonečna. Ale nepředbíhejme! Ihned po odložení bagaže se ide v hustém chumelci na první půllajnu. Parada! Večeřa, vyhřívačka.

Na druhý den budíček kolem 7. Kurde my v tlamě kartaček a MPP už natahnute 250m eskalatorů v te tuně pulvera. U snídaně nechapem kaj se to drape, inu Guru je guru, a tak jej následujem. Taký krasny traverz u konca, no to mi poser kyty, to je jak vystřižené pro fotku ku komentu „tak takhle rozhodně ne!!!“s pěti lebkama. Ale zprubujemy a světe div se, za celý týden to nespadlo! Lajny dechberoucí!! U vyhřívačky guru zahlásí něco, že jako „pičo ty spiny! Na to nejsou podmínky každý den hoši! To máte štěstí! Na to je třeba brzy vstát, vyřachat to hore a skočit do teho s prvním ranním paprskem, bo později to je dost pravděpodobná lavina!!“.

No tak si pamatuju, že v 7 už sme byli na hřebeni, pak hřebenová kamzičina a už wartujeme na ten paprsek. Kurva, dyť to je snad převislé, stojím meter od hrany a furt vidím jenom ďuru a Džonyho jak mravenca kajsi dole! Aha, třeba se až na hranu postavit. Tož tu esli mě vezme balanc, tak jedu až dolu aj s tym sněhem co očividně pojede jakmile se teho dotknu!! MPP páli první… a hned za ním ze dva náklaďaky prachu. Nádych, výdych a už to šněruju, za mnu hněda lajna… uhýbám na hřbetík a dávám slastnou lajnu, sníh těžkne. Třeba vyjet kotlem, ale jak vidím co do něho jede, tož si počkám až to přejede… nemám rád ty hry na sněhuláky. Fajne…! Posléze ide Džony zprubovat podobný hřbetík a pak idem omrknout zdejší Top abychom měli přehled. Nahoře je ale fest ufukané, a tak se brzy vracíme do chalupy.

Další ráno se zrovna škrabu na kulách, že už z teho kokona vylezu, ale to už je tu MPP který stačil dole nakoupit a vynést zásoby hore. Snídaně a deme do hiku… a tak to de až do pátka, kdy dojde obleva :o(

V sobotu ráno nechápem! Vše kde sme jezdili je vysypané…! Inu prostě paradni dovolenka, materiál kvalitní, světlo čiré, vzduch řízný, jenom kurde ty stehna jak z plasteliny!!! MPP alias Michi-Pirat von der Küche vielen Dank… bylo to epesní jako vždy!!!

Radko, Svoby, Kaštánek       (5.1.-10.1. 2015)

 


69 x to už někdo okomentoval

 1. avatar kastanek napsal:

  Dzony teď to dokoncim!!!! Bylo by pro mě lepší spát, ale dokoncim!!! Když se zeptas zase odpovim, jinak se teď budu soustředit jen na hory!!! Co si myslis,že je pro mě zajímavější, bezpečnější atd. met připravené lyže jak mám met nebo zaply pipak? a ty lyže zabírají hodně času a je to pro mě důležitější jak ten pipak,který nezabírá žádný čas!!!! Většina lidí to uvidí úplně jinak, ale oni jsou na jiné cestě!!!atd. ty jedes se svobym ve focusu a já aj když mám obyčejnou maringotku, tak mám vždy plechový stan a ty jen ten na krosne!!!! Já mam hotovou základnu tam v horách,ale nebudu teď v ni týden spát,ale lyžovat jinde a budu v plechu!!! Kdežto ty se svobym vyrazis např. na 5 dnů a když budou dva skarede, tak budeš spát v tom stanu a nepůjdete k fokusu, nedas jinde les a pak se vrátíš. já su vyrosteny na nějakých místech v Rakousku, teď su ve Francii,ale kdybych byl v Rakousku, tak su určitě na nějakém místě, které na dálku sleduju a budu pravděpodobně spravne!!! To je např. to, že ti říkám, že teď se rysuje zajímavé Tyrolsko a ne Štýrsko!!! Atd. Atd. úplně jiné cesty!!!! Já hledám dobrý sníh!!!! Netahne mě sjet.everest na ledu,abych měl zápis v denicku, ale hledám zajímavý terén a sníh!!!! nejsu sberac vrcholu!!!! Světlo, sníh, teren!!!!! juchuchuchuchuchuuu bum,bum,bum! ty rozdily jsou obrovské!!!! Já taky ale nebudu met holku, dokud nereknu!!! Tak a tady v těch horách zustavam a usazuju se!!!!! To je zbytecne!!! Holky mě nechtejte, za chvilu vás to přejde atd. Atd. Atd. nebo bych se musel zamilovat a začat vám plnit sny,ale já su horský hráč!!!! Dobrou noc!!!

 2. avatar kastanek napsal:

  Nový black dy ani až tak už ne!!! to jsou jen peníze!!! tady 4 tisíce a trochu dluhů!!!! ty bryle sice staly min, ale hory si je vzaly, když jsem chyboval a po 4 měsících mě je vrátily!!!! Za to bych dělal hodně zajvmavé věci pokud bych potkal toho člověka co je má, či je vyhodil atd!!!!!! A to su mírumilovný!!! stalo se mě to na trénink místě! To je malý rajón,ale v tom nejezdim, ale někdy se do něho na noc stahuju, obchod, počasí atd.!!!! v klidu bomba na akce místě vynesena,základna hotová!!! Lajny odjete!!! Takový terén,jak kdybys byl na zasněžené poušti, lámavé světla,někdy budou růžové, někdy oranžové duny,stíny!!! Musel bys vidět!!! Vrátím se tam pravděpodobně až kolem půlky února a to asi padnu totálně na hubu,jak to tak sleduju a su zvědavý jak tam budou pak vypadat lajny, vysoko v horách!!!!!! Tam to teď asi dřív nebude met cenu!!!!! teď trénink místo,lesy,keře atd.!!! Francie má dostat veliký nasup!!!!! Už se zdvihá vetr!!!! v Rakousku bych teď případně sledoval hoši to východní Tyrolsko pokud se chystate!!!!! Rakousko bude v pohodě až se do něho vrátím,ale byl bych velký blázen, kdybych do něho spěchal!!!! Měsíc tu je nic!!!! Dva to už něco stihnes a víš která bije a budeš silný až se někdy vrátíš!!! Dzony mám jiný systém jak vy!!! Dojel jsem sem,jezdim, trenuju a hledám!!! Až teď po měsíci jsem nesl do hor vynasku a už docela na jisto, vím co tam mám za plány, mám tam najezdeno, vrátím se tam asi až za jeden až dva týdny atd.!!!! mám systém, protože tomu dávám vsecek čas a ver tomu,že by si měl systém podobný na mém místě!!! Jenže vy jedete sem tam,na krátkou dobu a minimálně ve dvou,takže dojedes na nějaké místo a sijes to do hor hned na těžko,ale v reálu ještě nevis co tě tam čeká!!! Taky bych to tak dělal,ale su na jiné cestě!!!!! Jedeeeeem a dík za podporu!!! Držím raději hubu,nechci se radovat, ale co se týče hor,tak fakt nadšení!!!!! Teď po měsíci by teprv mělo být sem tam něco zajímavého a k tomu hory přeji i sníh přeje,i kdyz bacha teď!!! Větry,větry!!! roboty mraky a nic nepodcenit!!! Vše naplno!!!!

 3. avatar Tichac napsal:

  Kurec draku, to je nemilé… ty máš na ty šmejdy pech!! Holt je jich všude čím dál víc… bohužel to přichází už i do hor :o(
  By mě zajímalo, kde se ti to stalo… někde nahoře v divočině asi ne, co?! Nový BlekDýý v řiti… to zamrzí… tebe ale nezlomí…!!!

 4. avatar kastanek napsal:

  Hoši toto už jsem fakt psát nechtěl, ale pohoda!!! Takže dva dny fungl nové pasy? ukradené!!!! Lyžařské bryle,které jsem našel po 4 měsících v blátě v horách!!!! Ukradené!!!! Roztrhané rukavice a ta bílá cepica mě zůstala!!! Asi jsou tu poblíž někde češi!!!! V pohodě jen trošku zdržení a dluhy navíc!!!! Doufám,že ten typek tam dnes bude,má ještě jedny a bude met aj bryle!!!! Velké bacha na lidi!!!! Kurev je jak sracek!!!!! Nevadí zobu a jedu bomby!!!! Trošku ztráta času,ale ani to mě nesejmeeeee!!! Bum,bum,bum, hory!!! no tak podte po mě kurvy aj s kudlama v rukách!!! Podte!!! Vynorte se z těch der!!!!!!

 5. avatar kastanek napsal:

  Mas na to svoby!!!! lidi tě budou met radi!!!! Stoprocentně!!! Buchtu mas v pohodě a mas rád hory a malou vcelku maju!!!! horský hráč být nechces že???? Sem tam ctes co to obnáší že? jinak hoši ano ZOBU!!!!!!! hodně a na základě toho teď dal lyzuju!!!! Jen na základě toho a pořad je kam jít!!!! Hoši hodně lidí si myslí,že na něčem frcim!!!! V reálu ani trávu nekurim,ale nic proti!!!! Klidně mě dovezte pytel semínek!!!! Vím co s nema,i kdyz na pěstování nemám ani půdu ani čas!!! Budu je přidávat do jídla,necham je naklicit atd.!!! prodavacky v obchodech moc nechápou!!! Dofrci typek na kole nebo vyleze z dodávky a slečny jen říkají!!!! Gesund, gesund nebo jak se to píše!!!! JoJo ZOBU, stojí to nehorazny balík, ale je mě to fuk!!! Funguje to!!!! Nejen na výkonnost, ale taky na psychiku na krize atd.!!! Kurit marihuanu nemusím!!! To by mě nicilo!!!! Chápu, že to aj dokáže pomahat fakt nic proti!!! Osobně bych si vybral semínka a ne fajku!!! Atd. Atd. ale musíš prejit v mozku to,že to fakt stojí hodně peněz pokud nemáš svoju farmu!!! V reálu je ale hodně v pohodě, když tě pak mnohem víc baví to co děláš a toto je ten příklad!!!!!!! Bum,bum,bum!!!! pět piv hmmmm v pohodě, ale druhy den tě nebude tak bavit lyžovat!!!! Naturlich zobat????? To funguje přesně opacne!!!! Jsou lidi kteří říkají,ze teď jím jak jeden ze sta a to nejsu zdaleka na konci této zobaci cesty!!!!! Juchuchuchuchuchuuu

 6. avatar kastanek napsal:

  Hoši všechno šlape jak má!!! momentálně teda!!!! mám tréninkové místo a mám akce místo!!! Ano padá tu jak sníh severní, severozápadní, západní tak jihozápadní!!! Teď jsem dva dny testoval pásy!!!! Prach, krusta,sjezdovka,hluboký prach,ufoukany prach!!!! Vše mě teď funguje jak nikdy dřív!!! teď jedu podle počasí na dva dny na akce místo!!!! Vynést bombu udělat základny a trochu pojezdit samo!!! Pak návrat na trénink místo!!! hlásí dost dnů v kuse sněžit a klidně metr nového!!!! Lesy,vankouse tréninky!!! Uvidíme!!!! dívej dzony mas cucorjedku ze Slovenska, takže pokud to nebudeš dávat bez hor,tak tě nic jiného nečeká,jak odchod na Slovensko!!!! Bež!!!! Čím dřív,tím lip!!!! Beskydy hold horský potenciál nemají!!!! svoby? Ten postupný krok už udělal a předpokládám, že udělá další!!! Ano pohoda od jara do podzimu pojede turistiku,lezenicko atd. Všude mozne kde bude možno!!! Tak daleko už je!!! Co se týče zimy,taky nebude aspon zatím 3 měsíce pracovat za peníze a bude minimálně poznávat Tatry!!!!!! Minimálně!!! Protože tak daleko v zimě není!!! Nehodnotim podle papíru guide atd. Podle toho jestli si závodník atd.to z mého pohledu není důležité!!!! Můžeš dělat s lidma výlety za prasanem, ale napřed musíš pokročit v horách!!!! Nemůžeš met v dnešní době dane místa svoby!!!! Jen danou cenu a místo kde ti lidí budou oni předem neví!!!! K tomu můžou být během týdne na dvou místech!!! Tak ti to může fungovat v zimě, ale budeš muset začat makat!!!! Ledy s tebou těžko lidi polezou, ale za prasanem s tebou budou jezdit radi, ale nejsi tak daleko!!! Já už asi jo,ale není to práce pro mě!!! Su horský hráč!!!! taky jsem měl postupne kroky!!! Kdybych netrenoval pár roku sám na Sokolčí, tak v životě nepreziju toto léto pod bischofmutze s tím člověkem s kterým jsem tam byl!!!! borelióza, nelecenou měl kde kdo!!! Já mám kromě ní za sebou taky nelecenou klistovou encefalitidu!!! Těch lidí už je min!!!! Hmmm tvrdý trénink bez zázemí!!!!! Bum,bum,bum, hory jedeeeeem juchuchuchuchuchuuu

 7. avatar kastanek napsal:

  Dzony kdybych byl tak daleko a jako,že nejsu ještě tak daleko,ale jdu potom, tak slušný sníh jezdim aj v pondělí a úterý a to fakt bylo velké teplo,padaly laviny aj na zatím úplně stiných svazích atd.,ale byly aj tak místa,kde šel jezdit měkký starý parádní sníh!!!! Dnes kdybych nejezdil prasan,tak to už by bylo hodně zlé!!!!! Teď ho bude v Alpách všude zase hodně, předpokládám, že budou aj nějaké výkyvy,ale nic hrozného!!! zatím úplná pohoda od toho lednového sněžení!!!! Není to pohoda pokud jedes sem tam do hor lyžovat, protože jsou ty vykyvy a je je třeba fakt znat, ale pokud budou padat nějaké srážky,tak s prasanem není v podstatě leden,únor,březen v Alpách žádný problém a k tomu přidej někdy listopad,prosinec,duben. Samozřejmě aj zřídka říjen,září,květen!!!! změnil jsem názor na opravdové guide!!! Kvůli těm výkyvům v pohodě robota,i kdyz nic pro mě!!!! Fakt to není prdel pokud jezdis do hor jen tak na spady!!!!!!!! Jinak super!!!! Juchuchuchuchuchuuu, teď fakt zase nestiham!!! Mazat lyže, jídlo, sušit, busit!!!! Triskat slečny to už bych nedával!!!! Na to už su slabý!!!! Chachachacha

 8. avatar Tichac napsal:

  Čau draku, jedeš pecky!!!
  Tady je to totální bída… hory momentálně nejezditelné!!! Po oblevě prozatím sypat nezačlo… před oblevou tu byly nejlepší podmínky asi takový, že v lesíku bylo maximálně tak 30cm prašánku… což by mohlo bejt celkem fajn, kdyby tomu nechyběl jakejkoliv rozumnej podklad… listí a klacky fakt nepočítám :o) Svoby to tehdá pruboval jezdit, ale žádná hitparáda prej… :o( Mnoo, jak se tak poslední zimy dívám na podmínky, bojím se, že si tu zaříznem oblouk opravdu jen zřídka!! Mám teda na mysli ČR… u sousedů v Tatrách či Fatrách to doufám eště pár let půjde! Musí :o))
  Takže tak… než se nám podaří na několik dní vypadnout někam ‚ven‘, nebo pokud tu nenasype spásná hromada, tak si budem užívat horský oblouky aspoň prostřednictvím těch tvejch parádních zápisků z cest… díky za ně, guru!!!

 9. avatar kastanek napsal:

  Hoši brutálně jsem se teď zasmal!!!! Fakt hodně!!!! Těm změnám názoru během pár hodin!!!!! Tam má potenciál jiný ledovec nebo spíš terény pod ním!!!! Jmenuje se muzelle myslím. bude tam nějaký můj překlep, ale to nevadí!!!!! Jinak odjel jsem z tama a ne zatím na kole!! Včera jsem jezdil v mikince na kole po jednom městečku, narazil jsem na super servisaka,který vytáhl počítač poslal mě do supr obchodu sice 60 km jinam,ale poslal! tam byl typek úplně v pohodě!!! Svoby mám bohužel jen ten mohair!!!! Měl jen mohair rozměr 140 a na počítači mě ukazoval,že 100 procent nylon mě klidně objedna, ale že dokáže jen rozměr 125 !!!!takže teď mám mohair black dyyyyy hihihihi!!!! Nebrecel bych!!!! stalo mě to dost peněz!!!! Pro sychr mám aj ty nejtlustci kamionacke kable a baterku odpojuju, balim do spacaku a altik mrtvý není!!! Možná nacaty nebo tam něco zkratuje!!!! ty pásy byly nutné!!! Stokrát bych svoby spadl a k tomu s bombou na zádech než bych se k té dřevěné budce atd. Dostal!!! Aspoň na vynasky potrebuju takové které mě teď podrží!!! Na lehko mozu aj tancovat, padat atd.hihihihi!!! na březen, či v průběhu se chcu vrátit do země krále Miloslava,takže trenujte!!!! Tu pro začátek 2 měsíce budou stačit!!! Chcu v Rakousku párkrát někam vzít jednoho KAMOSA, aj když to zatím u něho nevypadá na cestu horského hráče!!!! Uvidíme časem!!!! U mě je jasna!!! v me situaci cesta zpet nevede,ale naopak se stava v uvozovkach nekonecnou!!!! su zpět blízko strechokoryt atd.!!! tam kde mám teď být!!!!! juchuchuchuchuchuuu!!!! Je pohoda a valim!!!! Svému stroji maringotka verim!!!!! ozvu se až se budu časem vracet do Rakouska!!!! Myšlenky a psaní si necham tento měsíc pro sebe!!!! Mám mraky horské práce a to je na prvnímu místě!!!! Bum,bum,bum hory,juchuchuchuchuchuuu jedem daaaaaaal!!!!

 10. avatar kastanek napsal:

  Hoši su totálně špatně!!! Možná na podzimní trénink super, ale to je vše!!!!!! Jen byznys!!!!! obešel jsem hodně obchodu!!! Sportu!!!! Je jich tu jak sracek!!!!! Aj s napisama extreme atd. A pásy jim musíš ukázat, aby ti odpověděli, že to oni nemají!!!! black diamond!!! oni říkají black dy!!!! no zkus la grave,ale jinak těžko!!!! To su v les 2 Alpes!!!! ach joooooooooo!!!!!! la grave z mého pohledu jinak taky nebude až zase taková supa,i kdyz zatím nedokazu posoudit a ani do toho nehodlam jít, protože nechcu byt zklamaný z těch byznys kecu!!!!! moc dobře vím,že v horách supy jsou a kupodivu o nich nikdo nemluví, nepíše, ale je třeba si je sám najít!!!!!!! s tadyma odjedu aj na kole s krosnou a lyzema!!!!! Tady v zimě nebudu!!!!! Tu su špatně!!!!!! jdu raději spat!!!! Mám křeče v břiše z tohoto horsky nezajimaveho místa!!!!!

 11. avatar kastanek napsal:

  Ještě jedna poslední pro pobavení!!!! včera jsem dojel ke camp parkovišti!!!! Závora zdvihla, ale před ní jsou na ceduli napsané jakési poplatky!!!! mozek mě nedovolil tam vjet!!!!! Stojím bokem před závorou!!!! Jsou tam všude krabice na elektriku a ta speciální zasuvka mě teď stala 43 euro!!!! Fakt nemám momentalne zdravou nohu a potrebuju aspoň jednu boticku sem tam sušit! zádný jiný problém teď vlastně nevidím!!!! Alternátor v cudu? hmmmm no a co? za chvilu si chcu!!!!! A ne že musím začat půjčovat na jídlo!!! no a co!!!! su horský hráč!!!!!! teď to nebalim!!!!!!!! teď neeee!!!!! Mám pořad lyže a lyzaky a nevidím důvod!!!!! Su uvězněn v jednom hodně známém evropském středisku!!!!! Nebrecel bych!!!!!!! adijos mucacos ať se vám daří!!!!

 12. avatar kastanek napsal:

  Teď mě to nesejmeeeee!!!! Teď neeee!! řešení jak lyžovat daaaaaaal totiž vidím!!!! Nemusím teď nikde žebrat o lyže a podobně a co bude časem se uvidí!!!!!!! Auto stojí a jen tak asi nepojede!!!!! kdyby teď stalo pod falconem, tak mám pro jídlo na kole mnohem dal jak teď!!! mnohem daaaaal! v reálu mám vlastně štěstí!!!! Dekujuuuuuu!!!! Dekujuuuuuu, dekujuuuuuu!!!! Ty pásy tu sezenu!!!! Tady jo!!!!! JoJo toto je horský život bez scénáře!!!! Lži a střihu!!!! a to mě baví!!!!!!

 13. avatar kastanek napsal:

  Hoši mohl bych asi napsat knížku!!!! Mazec bez predem naplánovaného scénáře a bez střihu!!!!!!! teď se teprv ukáže má letošní psychická síla nebo slabost!!!! Kolo ještě jede,lyže a lyzarky ještě mám!!!! Auto se pravděpodobně už nehne z místa a neminim to teď řešit!!!!! Aj tak mám chuť lyžovat!!!!! Nejsu úplně na místě svých predstav, ale trénovat se tu dá slušně!!!!! Vodu tu sezenu, jídlo taky!!!! Falcona už letos asi neodjedu!!!!! Ty pásy ty tu taky určitě sezenu!!!! Jak se časem dostanu do Rakouska až letošní sezónu zabalim to bych teď neřešil!!!!!!!!! To má čas!!!!!! tímto me web účinkování pro letosek končí a začínám sezónu!!!!! Druzí by právě končili, ale to teď fakt nemám v plánu!!!! Je teď jaro, ale brzo prijde zima a hodně sněhu!!!! K tomu ledovec je asi jen 1500 výškových nademnou!!!! su sice dost na jihu, uvidim teď pořad hodně lidí atd,ale no a co!!!! Tento příběh fakt nemá předem daný scénář!!!!!! No nic mám málo casu než přijde sníh a zima a mám dost holou prdel a chcu byt pripraven!!!! Brzo začne sezóna!!!!! Loni v tuto dobu jsem skoncil bez lyží, ale ty teď pořad mám!!!!!! Bum,bum,bum,juchuchuchuchuchuuu horyyyyy!!!!!!!!!

 14. avatar kastanek napsal:

  Teď bacha hoši!!!!! Teď pauza!!!!! Sehnat pásy a maximalne je zajímavé řešení přejezd do 2 les Alpes a pobehat tam sjezdovky a prohlédnout si tento ledovec!!!!! Rakousko taky spatne!!!!! Dlouhodobě z toho může relativně slušné vybruslit východní Tyrolsko!!!! Tam kde jste taky už byli!!!! Štýrsko a podobně taky jasná pauza a teď se zase ukáže, že např. Tauplitz je mnohdy min zajímavý jak schladminske Taury!!! ten teď bude hodně brecet a schladminske Taury budou aspoň bojovat!!!!! Nevadí jedem!!!! Zůstávám Francie!!!! Sehnat pásy a fakt možná ten ledovec a od středy vynaska susiciho zařízení do dřevěné budky!!!! Práce pořad hodně!!!!!!!! juchuchuchuchuchuuu jedeeeeem!!!!! pak se uvidí!!!! teď fakt velký pozooooooor!!!!!!! ne sedět v pokojíku a okusovat nehty, ale jen opatrně sledovat hory!!!!!!!

 15. avatar kastanek napsal:

  Až do dnes pecka!!! sice mě boli oči a začínám chytat barvu jak v dubnu,ale dnes 4 lajny,takové jak pod tímto článkem top a v hodně starém prachu!!! jak je tam u vás teď těžko říct!!!! Jestli jen kalba nebo prasan!!!! V Rakousku je teď taky stopro prasan pokud si horský hráč, i kdyz většina freerideru si asi okusuje nehty z tepla! za chvilu začne sněžit a v pondělí fakt velké teplo!!! Tipuju podle toho co píšou,tak snad nejteplejší den této zimy, takže teď su fakt zvědavý aj já co to s horama udělá!!! ani netipuju a jen uvidim!!! To že to do dnes hory ustoji aj když zmizelo na hodně místech hodně sněhu, tak to jsem tipoval!!! Co pondělí teď po sněžení, tak to netipuju!!!! to už je velký výkyv!!!! pak další víkend dost sněžení!!!! Ale to zatím jen střílí a to hodně!!!! Rakousko píše vydatné sněžení od jihu a Francie severozápad, takže to se podezrele hada!!!! uvidíme co to pondělí!!!pokud ten sníh přežije aj tento extrémně teplý den, tak to už su fakt v paradních horách!!!! Aj tak suuuuuuu!!!!! kingpin nebude ani jen tak vypínat dokud ti neodejdou ty hroty a ty dírky!!!! Co kde praskne a podobně uvidíme!!!! Ten předek ale časem odejde stopro!!! Jak na botě tak na špičce!!!! Jinak to jen tak vypínat nebude ani při slušných čistých dropech!!!!! Já jsem to bral hlavně kvůli té patce!!!! Tlaku z vrchu na botu jak klasické vázání, narozdil od ostatních pinů!!!!! Za to dík Svoby!!!! Za to,že jsi mě tehdy poslal ten mail, že to marker dělá!!!! Juchuchuchuchuchuuu jedeeeeem!!!! Dneska ulet!!!! Ctyry také lajny,jak v tomto clanku jedna za tyden a to jsem byl ve dvě odpoledne hotový a na obědě v maringotce!!! kombinace pásu a eskalátorů!!! Velké juchuchuchuchuchuuu!!! Jdeš si to po hrbitku, jednu hůlku pichas do krusty, druhou do prachu a přesně víš na jakou stranu pojedes až nasadis lyže!!!!! Bum,bum,bum,bum horyyyyyy!!!!!!!

 16. avatar kastanek napsal:

  Jinak ano jsi DOBRE!!!!!!! Trošku jiná liga co se týče Falcona!!!! Jsou tu ale aj kratší zlabohrbety a strechokoryta, které jsou na tom ted lip snehove a nikdo je nejezdí!!!! Jedině, že by sem někdo dojel s úmyslem točit hihihihi!!!!! skialpinisti tu ale sem tam chodí, takže se tu cítím moc dobře!!!!!! Jsem tam vidím na pláních cizí stopy!!!!! Pod falconem je vesnička atd. su teď doopravdy spravne a nestagnuju, ale právě naopak!!!! Co se týče té lajny o které mluvím, že se cítím pripraven už teď ju odjet, tak to je lyžařsky v pohodě aj pro tebe až případně ne hořící stehna! mel bych to aj trefit aj když nahoře není žádný strom atd.!!! chyba se tu neodpouští a to je jen takový začátek proti jiným lajnam!!!! Žádný spech!!!!! Musíš tomu ale dat každopádně hodne času!!!! To že prijedes na podminky a sám to tam nasijes bez toho aby ti někdo pomohl, tak na to nemá pravděpodobně ani slavný Seth a dělá věci jinak a jen v těch filmech vidíš výsledek!!!! Já delam taky věci jinak!!!! Profi pro mě neznamená jak si placený, ale jak se chovas!!!!!!! bum,bum,bum,bum hory!!!!!

 17. avatar kastanek napsal:

  Juchuchuchuchuchuuu bum,bum,bum zdaaaar!!!! svoby ještě jsem o tom moc nemluvil, ale mám např. dlouhodobě nemocnou jednu nohu! žádné breceni atd.,ale mám ju v plánu úplně uzdravit než budu tak daleko, že pojedu jen expediční pulver styl!!! mám teď v autě kvůli tomu např susicku na botičky a mám jen jedny dobré!!!! Příští sezónu budu met v autě minimalne troje!!!! teď potrebuju prvně sehnat ty pásy o kterých mluvis!!!!! co se týče Falcona,tak su plně pripraven tam jeden hřbet odjet hned jak hory dovolí!!!!! lámavé světlo, sólo, spani v jedné budce která je ze dřeva,má asi rozměry 1,5 krát 2 metry,je po ceste na start,dá se v ni vysušit a zamkla je na ctyry vruty na šroubovák, aby do ní nesnezilo!!! byl jsem aj dal v horách u různých chat atd.!!!! Pohoda ale tam kde není ledovec a jen skály je zatím málo sněhu na ježdění!!!! Na molltaler je zatím taky málo sněhu na ježdění a v podstatě na vjecine místech vysoko v horách kde není podklad led, ale kámen je zatím málo sněhu!!!! ale klid!!!! Su spravne!!!! Už je nějakou tu dobu obleva a zrovna jsem se vrátil z asi dvou týdnů zralého prasanu jak víno roso!!!! divej jsou tu zlabohrbety!!!! Jsou tu strechokoryta!!!! rozdíl mezi zlabohrbetech a strechokoryt urcite chapes!!!!! Úhel!!!!!! totální mazec!!!! zatím jsem v životě jezdil jen zlabohrbety a zítra bude asi první den co už pojedu strechokoryto!!!!!! Bum,bum,bum!!!! zatím co už je v Rakousku tma, tak tu se teprv začíná stmivat!!!! Su dost na jihu!!!!! Pokud to vydrží materiál,tak tu asi zustanu aj celý únor a až na březen se vrátím víc na sever!!!! Má to tu pro mě obrovský potenciál!!!!! bum,bum,bum,!!! pokračování příště!!!!! Dekujuuuuuu juchuchuchuchuchuuu hory jedem!!!!!!

 18. avatar Svoby napsal:

  Ty jo dnes jsem našel čas a chuť mrknout se kde že to jsi. No čeče to vypadá na trošek jiné vzdálenosti než v Reichu. Pokud ty spiny jsou to co vidím i tu na googleearth tak jsou krapet delší než nad tou budkou z článku co :D. A to by se to dalo prozkoumat ještě trošku víc na jih až pod ledovec, případně až na hřeben na hranici savoie/hautes-alpes. Jsem dobře? :D Nemám strach, že by to chtěl někdo zkoumat, to bude robota na dýl :D Ty jo to už máš blíž do te Andory než zpátky na Möll!

 19. avatar kastanek napsal:

  Hoši tu už to teplo je a dojde aj k vám!!!! Moji rodiče ani zatím neví, že za 2 dny už budu 3 týdny ve Francii!!! hmmmmmmm! Nevadí!!! tatovi jsem jen naznačil že se to může stát!!!!! To je horsky život!!!!mont Falcon,gros grey!!!! Z východní strany z údolí jsou nádherné věci na ježdění, ale už žádný les!!!!z druhé strany z údolí od řeky larvete jsem ještě nebyl,ale chystam se tam a tam budou aj lesy!!!! cime des torches není daleko, taky super orientace a ta hora má 2900 a nějaké drobne!!!!! je to ohraničeno vše až 3500 zubama!!!! Falcon je jen taková lyžařská tresnicka na dortu!!!! sami uvidíte jak bude tam u vás!!!! Kde mě máte hledat se případně ví!!!!!! Na molltaler teď zpět nejedu!!!!!! to,že se ke mě jen tak připojí např. nádherný naslapany pes a dre za mnou dokonce v mých eskalátorech,jazyk ve sněhu a jen tak se nevzdává mě dáva silu!!!!! a nejen to!!!!!juchuuuuu paráda jedem daaaaal!!!!

 20. avatar kastanek napsal:

  Jajaj!!!! díky!!! pásy lepim vždy lepidlem k sobě bez fólií atd.takže kupime!!! Díky!!!! Drina nevadí!!!! dnes trochu odpočívam,bo se se mnou do hor vydal bílý tesák!!!!! Pak v údolí za mnou mu to ještě šlo,jenže v eskalátorech už měl jazyk kdo ví kde!!!! V půlce začal stávkovat, později k tomu stekat!!!! No dobře, jizdicka byla, pak v eskalátorech sebehl ke mě a co s tebou dal kamosu!!!bo si nevěděl do čeho jdeš, tak teď jedeme a ty bezis do údolí,ale příště pokud se znovu pridas, tak už se neprizpusobuju a budeš tu v klidu sedět a hotovo!!!! Nebo se vrátíš sám!!! toz tak to chodí tu v horách!!!! naslapany tahač saní asi, ale přece jen!!!! Eskalátory do žlabu? Tak jezditee, bo tipuju, že k vám co nevidět dojde obleva a Beskydy toho zrovna moc neustojí. sak to znáte! teď vyprat a zpět k té hoře!!!! Ráj je to tam neskutečný!!!! Terény neobycejne atd. tady s téma spinama u tohoto clanku se to srovnat uplne nedá!!! juchuchuchuchuchuuu jedeeeeem

 21. avatar Svoby napsal:

  Zdarec Kaštan :D! Hele s těma pásama jak píše Ticháč ale co je mnohem důležitější je prevence aby se ti to hned zase nestalo. Pásy nelep na žádné fólie a jiné pičkoviny. Normálně je dycky slep lepidle k sobě, z počátku možná nemusíš bo jak lepidlo funguje je těžké je pak od sebe odlepit, ale hned jak to půjde tak je lep lepidlem k sobě kdykoliv nebudou na lyži. Je to asi nejlepší způsob jak lepidlo regenerovat. I jak to sušíš tak slepené lepidlem k sobě i když při sušení se to pomalu samo odlepuje ale co narobíš. Kdyby sis kupoval nové pásy tak pro tvoje potřeby sou docela dobré black dimondy syntetiky. Jsou asi nejtěžší ze všech co existujou ale jako jediné jsou na jakési gumové bázi nebo co to je takže jsou nezničitelné, i když je prořežeš tak to drží dále a nepostupuje to. Jinak obecně syntetika nejlépe drží a nejhůře klouže takže se sice nadřeš ale nejméně se opotřebovává, takže chlup vydrží prostě déle než mohair který se hned vypelichá. Jinak tu už je pěkný woodoofreeride taky takže si to tež začínáme pomalu užívat. Maj sa fajně a dávej!!!

 22. avatar kastanek napsal:

  To že jsem ti sem dal ty dva názvy, to je znamka toho, že vám dvom věřím!!!! Jirkovi stoprocentně zatím nevěřím!!!!! Mě ještě nikdo nikam lyžovat v životě nevzal!!!! Nikdo mě nic zajímavého v horách neukázal!!!! Nepocitam do toho ježdění pod lanovkou na Tauplitzu, když jsem tam byl první den s Tomášem Božakem. Atd. Atd. já lyzuji taky hodně skromně, ale materiál mě nikdo nedává a já dzony lyzuju!!!!! nikdy jsem nikde nespal v penzionu atd.!!!! zase jsem někam vyjel a praasssssk!!!!! su tu asi na tom miste 12 dnů a viděl jsem to zatím jen třikrát!!! vaše pozvánky do Bulharska atd. To je vždy super a vazim si toho, ale jsou to krátkodobé akce!!!! za tu dobu toho moc lyžařsky nestihnes!!!! podívej se na tyto hory z východní strany!!!! stáčí se to aj do severu!!!!! Na té východní straně se tvoří spiny, takže mají jv až j odklon nebo sv až s odklon!!!!! liga!!!!! velká hra!!! ještě ani nevím jak vypadá spodek!!!! Výška od 2000 tak do 1800-1700!!!! videl jsem zatím jen vrchní dvě třetiny!!!!! starty kolem 2500. muzou se na startech za určitých okolností tvořit preveje!!!! Např. Při západních frontách!!!! pod tím je vesnička asi v 1550. juchuchuchuchuchuuu!!!! kdy to pojedu, pokud teda někdy, fakt nevím!!!! Za rok? Za dva? za tři? nevím, ale ziju pro to a pracuje se na tom!!!!!!! Bum,bum,bum juchuchuchuchuchuuu nádhera obrovská!!!! Dekujuuuuuuu!!!!!!

 23. avatar kastanek napsal:

  Tak jooooooo!!!!!! změna už dnes!!!!! viděl jsem to dnes dvakrát a volá mě to tam!!!!!! řekl bych, že se to tam nahoře jmenuje mont falcon a gros crey!!!! Juchuchuchuchuchuuu!!!! co mě tam čeká atd. Netusim!!!!! Je to dlouhodobá výzva a natriskane lyžování!!!! Řekl bych že tam padá jak sníh severní,tak jižní!!!! orientace hodně dobrá a tvořící se spiny?????? Ooooooooo pro mě nádhera!!!! asi budu teď chvíli mlčet!!!! Bum,bum,bum

 24. avatar Tichac napsal:

  Palec hore za poslední koment!!
  A i nám už tady začlo trochu sypat, tak snad bude zanedlouho taky nějaký to skromný lesní bum, bum, bum :o))

 25. avatar kastanek napsal:

  Než do toho dnes půjdu, tak se musím omluvit frantikum!!!!!!! Včera mě to ustrelilo v tom,že jsem řekl,že jsou líni a dávám si teď za to facku!!!! Ti lidi co tu jen tak jezdí nemusí byt vůbec líni a pravděpodobně většina z nich ani líná není!!!!! jen není jejich obor horský hráč. jak v Rakousku, tak ve Svycarsku, tak ve Francii je hodně málo horských hráčů vzhledem k tomu jakou rozlohu mají hory!!!! V podstatě doopravdy skoro žádní a já nejsu v Chamonix!!!! bum,bum,bum,bum Jde se na to!!!!! napřed ale byla třeba očista chyby!!!!! Teď je vše OK!!!!!! Juchuchuchuchuchuuu!!! Frantici jsou hodně v pohodě!!!!

 26. avatar kastanek napsal:

  Tak moc diiiik!!!! to je super!!! možnosti tu mám super!!!! Za chvilu začíná klikovacka na vyhřívaném záchodě!!!!! Kdybych měl zehlicku a všechny ty věci co jsou v tom navode, tak to v noci na toaletě zmaknu!!!! Tu jsou ke kemperum mírumilovní!!!!! a je nás tu málo!!!!! už jen jedna dvojice tak kolem 60 sateho věku tipuju!!!! malý rajonek,severní strana!!!! z jedné strany rajonu severní obrovský kotel z druhé strany taky úplně zatím stinné lajny, kam nikdo nechodí aj když mě je tam vidět jak si tam jezdim!!! Frantici jsou liniiiiii!!! neboj tu se o mě ví!!!!! tomu neuteces!!!! Zatím super trénink!!!!údajně kolem víkendu má přijít nějaká obleva,takže se na nu aj Těšim!!! to nechápes co??? JoJo Těšim!!! Zajímá mě co jsou schopné ty severy tady ustát!!! oblevy byly a pravdepodobne budou a je třeba vědět která bije!!! ne ze je obleva,tak jedem dom!!!! doma jsme jedine v horach!!! pak prejedu do druhého údolí!!!! Cítím,že bude taky bum,bum,bum,bum!!!! uvidíme co hory,ale tyto dvě údolí chcu znat!!! pak se uvidí!!!! Práce fakt hodneeee!!!! Juchuchuchuchuchuuu. dík moc!!! uvidíme jak to vyresim!!! Když jsme u toho dzony,tak jsem jenom zhruba sto tisíc hodil na stůl abych sezónu rozjel. kingpiny, lyzarky, lyže, celosezonka na ledovec, auto atd.!!! nepočítám jídlo atd.!!!! čeká mě aj to,že si budu na jídlo půjčovat a ne zplacet hypotéku za byt!!! Jo a momentalne nejsu na tom ledovci kde me plati celosezonka, ale nekde uplnee jinde a jen hajkuju! su pripraven to ustát!!!!!! Juchuchuchuchuchuuu!!!!!aj kdybych měl koupit nové pásy tu a do budoucna met dvoje!!!!!!! Tu se jede s úsměvem na rtech daaaaaaal!!!!!! bum,bum,bum,buuuuuum!!!!! na jednu stranu pokora,ale na druhou stranu bum,bum,bum, a relativně tenké lano!!! jo a to že nemám odpovědnost atd.,tak na to bacha!!!! Je úplně jedno jestli mas děti nebo rodiče!!!! A já rodiče mám!!!! Jedna z nejhorších věci je pokud dítě umre dřív jak jeho rodiče!!!! Není žádný rozdíl v tom jestli děti mas či ne!!! jen když mas děti, tak už nemáš ten čas a stojí to peníze, ale v zodpovědnosti rozdíl není!!!!! Bum,bum,bum hory!!!!! toto k horám ale patří!!!!!

 27. avatar Tichac napsal:

  Hoj guru, splita eště nemám, takže ani zkušenosti s pásama a vším okolo, ale trochu sem gůglil a samozřejmě, že lepidla sou… klasika v tubě nebo i něco ve spreji, ale to je spíš taková nouzovka či krátkodobé řešení! Asi nejlepší by bylo udělat kompletní obnovu lepící vrstvy na pásech, a to pomocí LEPIDLA NA FOLII… např.: http://www.sachasport.cz/prislusenstvi-k-pasum/795-lepidlo-na-folii-contour.html …jsou různé šířky, tak si poměř pásy :o)
  Návod, jak na to, např.: http://pazout.horolezci.cz/?id_section_item=221
  Každopádně to chce dělat v teple a nechat pár hodin chladnout…! Tak záleží, jaké tam máš možnosti… možná kdybys zamrkal na nějakého kolíka v servisu, tak ti s tím píchne :o))
  Tož snad sem trochu pomoh’! Držím palce!!!

 28. avatar kastanek napsal:

  Hoši z hervisu, salomonu a podobně. Jdu si pro radu. když už na pásech absolutně nefunguje lepidlo, tak je to v riti nebo sezenu lepidlo a jedeme dál! v dnešním světě mě nepřekvapí, že je to v riti! Věci se neopravujou,ale vyhazujou! Toz ale zkousim tu představu,že by mohlo jít sehnat jen to lepidlo a jedem. Případně jaké prosím? Jak to funguje prosím v této branži a byznysu-hihihihi. díky!!!!

 29. avatar kastanek napsal:

  Svoby kamaráde! hned jak ty lyzaky někde uvidis pro tebe za přijatelnou cenu okamžitě je ber!!!! důvod?tvrdá bota a tobě sedí!!! neskutečná výhoda je to přepínání na té botě!!! dobře pojedu v kylu rockery žlab rovne, tak tu botu budu met zaplou na jízdu z kopce, ale jinak neeeeee!!!! úplně jiná liga ježdění v lesích, na bobicich atd. V prasanu pokud mas tvrdou botu co ti sedí a k tomu nemáš kotník zabetonovany, ale naopak v rozsahu!!!! kotník je nejdůležitější kloub pro lyžování a hodne z něho vychází!!!! mám možnost trenovat s trenérama a někteří to často říkají a v prachu v lese dvakrát, tak a tato bota to umožňuje neskutečně!!! jiný svět!!!! Juchuchuchuchuchuuu!!! mrtvé hory už budou pomalu jezditelne, ale jen tak z tadyma nepojedu!!!! je tu z mého pohledu všechno!!!! Mám tu takové výzvy,že si oznacuju např. na 30m modříny satkama, abych věděl od kterého modřínu tam mám z té hrany najet a podobně!!!! Chyba se neopouští!!! Pak jedes severním kotlem např. kolem útesu!!! Z druhé strany modříny atd atd. liga!!!!! Juchuchuchuchuchuuu!!!! Je to hodně o šlapání, za měsíc pokud ten systém vydrží tak 60 tisíc výškových v průměru najedu a naslapu!!!! Juchuchuchuchuchuuu!!! Litam v tom jak vždy bum bum bum buuuuum!!!! juchuchuchuchuchuuu sandokaaaaaan!!!!!! troska motivace do budoucna hoši!!!!!! Jedeeeeem!!!

 30. avatar kastanek napsal:

  Hoši, tak poslední věc!!!! nějak to tu hapruje vyskakuje mě to atd.,ale to je fuk!!!! Dneškem začala ve Francii powder sezóna se vším všudy!!!! Aj výšky v modrinovych lesech atd. za poslední týden tomu přispělo střídání západních a severozápadních front,do toho fronty teplé jihozápadní a zpět fronty západní severozápadní!!! Podmínky momentálně paráda a obleva v nedohlednu!!!! roboty mraky!!! lidi parádní a necekal jsem,že se budou tak rychle zajímat kdo su od kud su atd.!!! pecka!!!!! juchuchuchuchuchuuu bum,bum,bum!!!! odjezd do Francie nebyl ani omyl ani náhoda!!!! Byla to momentálně lyžařská parádní volba!!!!! návratem do Rakouska jsem se zatím vůbec nezabýval a jen sleduju co se tam v horách děje!!!! tu se děje to co má!!!! juchuchuchuchuchuuu!!!! Zatím zdar!!!! Su ve Francii, takže kdyztak klidně zítra tu!!!!

 31. avatar kastanek napsal:

  Hoši paráda a jak tak sleduju tu předpověď,tak od zítra to začne!!! juchuchuchuchuchuuu!!!! nevim co ten kingpin vydrží,ale su ted v takovém malém Savojskem rajónu a okolí!!!! modříny atd. A letam hore,dole! to je teď spíš obleva,ale aj dnes byl nahoře prasanek! odpoledne průzkum z boku abych viděl kama do toho najet,toz to jsem zatim neviděl,skončil jsem kdesi v horách s červenýma cedulkama nějaké fauny a na hřebenu asi ve 2000 objevil další odemklou kamennou budku!!! nemá kolem sebe úplně zajímavé terény,ale zato jsem z hřebene už viděl opravdové spiny!!!! brutální spiny!!!!!!!! jsou tu na fotce a doteď jsem si rikal-to tu někde je??? fakt jee a uz jsem nasel dva bunkry!!! juchuchuchuchuchuuu jedem!!! bum,bum,bum,juchuchuchuchuchuuu!!! su tu chvilu a už jsem našel dva bunkry! Francie je taky zajímavá!!!!! hodně zajímavá a hlavně už má nějaký sníh a údajně dostane další příděl!!!! jak to tak sleduju, tak Rakousko by se taky pomalu mohlo zacat vzpamatovavat, ale není kam spechat!!! su teď mozkem tak daleko, že je tu dost lanovek bez turniketů atd. a ani mě nenapadne na to sednout!!!! juchuchuchuchuchuuu!!!! normalne na ne nesednuuuuu!!!!! prirozenost a čistota a pak je možné vše!!!! bo pak mas silný mozek a nic moc tě nebrzdi!!! sednu na to lano bez skipasu a koncim, protože mozek pujde do prdele!!!!! Juchuchuchuchuchuuu nesednuuuuu!!!! kingpin a supa pecka pokud to vázání něco vydrží!!!!!! hrozná rychlost pohybu! lanovka se sotva rozjíždí a ty už si nahoře když chceš a ani to moc neboli

 32. avatar Tichac napsal:

  Wooooow… ani nedejchám a držím palce!!
  Si drak největší… dávej bacha a hlavně DÁVEJ!!!
  Bum bum bum juchuchůůů :o)

 33. avatar kastanek napsal:

  Dneska jsem tam v horách viděl letět první letošní lavinu! jsou tu obrovské skály!!!! dojela až do potoka. uz sem byl mnohem dal a pak jsem se jen pres to místo vracel!!! obrovská síla místních hor a respekt!!!! už jsem nasel na bezpečném místě v lese maringotky!!! asi hodinu od mého auta!!! dřevo,kamna,luxus made in frankraicht!!!! valim se sušit!!! mám tu přístup na počasí a zrovna tu, je to fakt pomocná věc! už jsem tu kupoval auto baterií za hodně jídla atd. Atd.! je to tu fakt zajímavé,ale potřebuji najít ještě nějaký morelief aj ponorkového lesa! nad briancon je to v klidu,ale daleko!!! přes briancon na la grave neprojedes a musíš to objíždět!!! v tunelu tě stáhnou z kůže,takže cesta jen dokola prez gap!!! něco najdu! a teď maringotka,les,sušárna,u ní pramen atd. oooooooooo!!!! ozvu se tak za týden!!!! juchuchuchuchuchuuu

 34. avatar kastanek napsal:

  Funguje to???? je to tu zajímavé???? jen zkouška!!!! čeká mě mraky prace a je to aj na pásy v prasanu a ne jen na sandale!!!! teď zpět na kole do základny jedna!!!! zítra se pokusím nahoře obhlidnout základnu dvě!!!! možná mě ani do 2100 nepustí počasí a nevím jestli je odemkla! prej bude kydat! ještě že jsem nezůstal v la berarde bo tu silnici brzo zavřou a trcelo by tam mé auto do léta! juchuchuchuchuchu

 35. avatar kastanek napsal:

  Pravděpodobně zacnu hledat sníh a terény v okoli Saint christophe en oisans nebo z druhé strany od pelvoux,ale to si nech klidne pro sebe!!!!! ale pripadne to neni ani tajne! reky gyr nebo le veneon. do vnitrozemí buď za briancon nebo za 2 Alpes. pak ještě záleží co uvidím po cestě než tam dojedu!!!! uvidíme!!!! vidím pěkný terén a sníh,tak stavim a jdu pro lajnu!!!atd. Atd. napřed asi do vnitrozemí k řece gyr!!!!! to je nejbliž asi 700 Km teď pro mě a bude tam pravděpodobně jak zazemicko,tak klid!!! briancon,gap,Grenoble atd.juchuchuchuchuchu!!!! jedu napřed do této části alp! to že jsou tam dardy nahoře vím a jaká je tam leso výška nevím!!! nevím jaký je tam morelief lesů!!!! pak až pripadne trochu na sever,ale startuji tady!!!! stačí ne? jeduuuuuuuuu

 36. avatar kastanek napsal:

  Hoši zítra večer odjíždím! rozhodnuto! jedu dost na blint! nevím na jak dlouho a budu v reálu bez telefonu! budu met tak kredit 10 euro rakouského cisla,takže telefon ani nezvednu,neodpovídám atd.! je to jen sichr krabička!!!! jak se dostanu na NET atd. Fakt nevím!!! mám jen určitou představu a neznám ani místo kde budu!!!! bude to zajimaveeeeeee!!!!! než se vrátím ozvu se!!!! vzhledem k tomu,že tam sněží teď aj v lesích a ne málo,pak se dá počítat s nějakou oblevou atd.,takže pravděpodobně rakouský les kam jen foukne je nadále pase,je to jasná volba!!! budu hledat místo kolem 2000 kde se dá zaparkovat a z něho něco vymyslet!!! supr by byla nejaka nedaleká malá vesnice s obchodem např. Na dojezd na kole!!! hold to tam někam nasijuuuuu!!!!! teoreticky ten vás termín do Gruzie,případně do Francie??? hmmm nevím to je na vas!! já dělám JAk CITIM!!!!!! a CITIM,že mám v dané situaci jet!!!!! juchuchuchuchuchuuu!!!! chce to změnu a není moc na výběr!!!!! tipuju ale,že v lednu se do Rakouska už nevrátim!!!!! případně informuji na tento web,ale dal už mě čeká hodně práce a zadny čas navic- horyyyyy,zadne skipasy atd. zazemi jen svoje!!!! no možná něco najdu,ale nespoleham na to atd. Atd. JE TO TU HoRYyyy

 37. avatar kastanek napsal:

  Hoši,fakt není moc o čem!!!!! už jen vyčkávam abych se neunahlil!!! pondělí večer už bych mohl odjíždět!!!!!! Francie bude pravdepodobne první místo v Alpách,kde bude vysnezeny les a natrénováno na vsem ruznem je dostatecne!!!!! JE LEDDEN!!!!!!!! v Rakousku to s lesem nevypadá zatím tak růžově,i kdyz se to může rychle změnit!!!! juchuchuchuchuchuuu,bum,bum,bum,bum,hory jedeeeeem!!!!!

 38. avatar kastanek napsal:

  Lienz,bozen,milano,torino to je zhruba jak na návštěvu k rodičům a ten případný kousek navíc do Francie??? aj to se může brzo stát!!!!! juchuchuchuchuchuuu bum,bum,bum,bum!!!

 39. avatar kastanek napsal:

  Toz hoši! ještě vyčkávání a trénuji,ale???? možná se blíží čas změnit stát!!!! do Francie přijde jak západ,tak jih,tak sever!!!!! mám své milované lyže Salomon rocker jedna a k ním jednu náhradní a mám bentchetlery na kterých je kingpin!!!! su psychicky v pohodě,mám dokonce sebou aj tak 25 let staré boby-hihihihi!!!! a hlavně jdu po horách!!!! pokud tam odjedu,tak ne na týden!!!!! trénuji už dlouho a su schopný se rozhodnout z minuty na minutu!!!! bum,bum,bum horyyyyyyyyy!!!!!

 40. avatar kastanek napsal:

  Zdar. tak preju ať se kotník zahoji! co se týče slibeni prasanu,tak to nedokazu,ale tipuju,že příroda sníh někam v Alpách pošle! ani to nemusí! může každý den aj půl roku v kuse jen svítit slunicko-uvidime!!!! ovlivnit se můžeš snažit jen to aby si byl připraven pokud ten sníh příroda pošle! je to dost o prioritách, jestli víš v životě co chceš dělat atd. Atd. dřív bych byl hodně ve stresu,že svítí jen sluníčko,ale nějak mě to momentálně nerozhazuje! vůbec! lyžování v horách je v prvním případě o hledání sněhu,cestováním za ním,atd. Atd. A ne o sledování předpovědi počasí v nížině za počítačem a případně pak jet nebo cestu zrušit! horský lyžař je v horách každý den který může! obrácky taky fajn,led taky fajn,lezení taky fajn atd. Atd. Atd. žádný stres! jeden z důvodu proč osobně nějak nerespektují fr zavody je ten,že mají termíny a k tomu si tam losujes čísla! není zajímavé lyžovat např.na sutrech,když sto kilometrů jinde v horách je sníh a ani není zajímavé startovat s jiným startovním číslem jak jedna! když si v horách pripadne s kamosema,tak není problem startovat klidně s číslem tři,protože se domluvit kdo kde pojede atd. A s číslem jedna osobne startují hodně často! ale chápu aj ty kluky co závodí!!! chápu to a žádný problém s tím nemám!!!! juchuchuchuchuchuuu jedem stačí. dam vědět podle krále jménem horyyyyyyyyy!!!!!!!

 41. avatar Tichac napsal:

  Hej guru, juchuchůůů… myslím, že určitě dojedem!! Gruzínsko padlo s Matyho prdlým kotníčkem a tu to zatím vypadá spíš na babí léto než na nějakou velkou sypačku :o) Tož tam naháněj fronty, modli se za pudr a já si ho přijedu konečně vybrat, když’s mi ho slíbil :o) Pak povykládáš, jak si jel u stromečku dřepy :o)) Maj sa, drž se… hajku zdar v roce 2016!!!

 42. avatar kastanek napsal:

  OOOO toz je tu fakt napsané co jsem nějak vyplodil! no dobre! jedem jedem dzony! slyšel jsem,že si naladěn na hory,jak nikdy dřív,tak za rok daumling sauber bez hakovacky a k tomu spigolo cento taky sauber a na prvního! juchuchuchuchuchuuu! ale to je ještě daleko!!!! šťastné a veselé vánoce! já jsem přemyslel jestli to dam dnes nahoře ve stanu,ale dole mám tak krásný vánoční stromek a dam si u něho večer trénink!!! chachachacha!!! žádný stres, tipuju že sníh přijde a nebude ho málo!!!! něco najezdeno je a aj v prachu a pracuje se na technice!!!!! jedeeeeem bum,bum,bum horyyyyyy!!!!!!! ps-pohoda dojedte

 43. avatar Tichac napsal:

  Král není mrtvej… ať žije Král !!!
  Doufám, guru, že se zadaří a na pár dnů zas dorazíme na malou audienci… osobně se těším MOC!!

 44. avatar kastanek napsal:

  Zdar. no tu se jede dojet. drepy aj s činku,trx,slack line a dnes večer budu zase borci hukat něco jako gecon,Gail a já nevím co vše,ale je to taky dobrá lekce jejich rodného jazyka a krásný bouldrraum k tomu. já na ty hospody nějak nejsu a kromě super tréninku koktacka v němčině! pohoda velká,ale ještě před tím ježdění se závažím a v rukách,aby posleze nebyli tak nahooře a neletali me jak krakonošovi atd.! hihihi. nic nového pod sluncem,jen ta psychika je o level dal jak dřiv,takže super!!! juchuchuchuchuchuuu. dík za tu fotku po špatném odrazu,dopadu dozadu,brutální váze na vnitřni noze,k tomu pretočeni do toho!!! V realu všechno špatne a ustato jen na základě měkkého sněhu a široké lyže! jinak dobře zachycena chyba a dík za nu!!! co jinak? ať vám to vyjde v Gruzii! na mě je to daleko na tak krátkou dobu atd. A mám tu tolik práce a lovu sněhu,že nestíhám! lyžovat v horách je hodně o lovu atd.! hoši trénuji,lovim,hledám,žádný stres!!!! horská síla,přirozenost,vytrvalost!!! když budete chtet stavte se! hory su obrovské a mocné a teď už ten odpolední trénink a večer bouldrraum s typkama! našlapanost!

 45. avatar Svoby napsal:

  Jacek+Vojta a kdy jedete za Piratem s nama? Alespoň Vendovka doufám že výjde a doufám že aj na více nocí. A Jacek tys převlékl vlajku na bíločervenou jagelonskou či co? To už Baška city skupili pšonci :D?

 46. avatar Vojta palarcik napsal:

  Chlapi fakt nádhera, jak článek tak fotky!

 47. avatar Pucci napsal:

  Hmm, pekne ste to tam vymalovali… sa tesim na prasanek :D Uz by sa mohla perinbaba rozcvicovat na zimu :P

 48. avatar Jacek napsal:

  parádní!!!

 49. avatar Svoby napsal:

  Paráda, je čas pomalu začít rubat dřepy, ať se z toho pak zas neposeru.

 50. avatar Tichac napsal:

  Právě sem se vrátil z Klidu :o)
  Solím to sem a vzpomínám na tu parádu!! Snad si něco podobnýho už za pár tejdnů zopakujem… třebas v Gruzinsku :o)
  Teď už ale zalehnout… zajtra bajkovačka na Smrk!!!
  Ave… ::ked::

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.