Cestování

Dramatická Kréta 2015

20. 06. 2016  

Stejně jako minulej rok, i letos sme měli možnost vybrat si za pár šušňů nějakou přímořskou destinačku, kde se budem tejden zaslouženě rekreovat! Po loňským výpadu na Kapverdy bylo v prvoplánu Maroko, ale nakonec sme trochu vyměkli a odjeli za kreté… ehm… Kréťany, užívat si tradičního all inclusive!!

Jistě se ptáte, proč to bylo jako dramatický!? Přepadli nás, okradli nás, zajali nás, unesli nás, ublížili nám…?!? Nené, nic takovýho… rád vysvětlím…:

Všechno to začalo, když sem jel jednou domů tramvají a tam uviděl ňákej plakátek s fotosoutěží… zaujala mě hlavní cena, a tak sem si řek‘, proč to nezkusit… třebas to zas vyjde!! Doma sem teda udělal ňákej výběr a poslal pár fotek… abych to posichroval, uvrtal sem do toho i Maťu, kerá udělala to samý! Mno, abych to zkrátil… Maťa vyhrála 1.místo v jedný ze tří kategorií a z následný předávačky cen dovezla domů krásnej PEN… foťáček, co má funkcí a bebechů do aleluja :o))  Tak sme ho s sebou vzali na tenhle vejlet…! Když sme se pak prvního dne aklimatizovali na plážovým lehátku, začal sem zkoušet, co to umí a narazil na art funkci ‚dramatický tón‘…taková líbivá omalovánka, jakoby HáDéeRko… po pár zkušebních fotkách sem na tom tak nějak ujel, že už sme na to pak fotili celou dobu :o)

Takže dramatický nebyly rozhodně naše zážitky… ty byly opět a zase famózní!! Však mrkněte na fotky… dramatický fotky :o)

Radko, Pucci       (4.10.-10.10. 2015)

, ,


6 x to už někdo okomentoval

 1. avatar Pit napsal:

  No fajne, fajne… a ještě bys mohl poslat fotku, která vám ten dramatickéj foťáček vyhrála… Moříčko tajně závídíme, my sice byli taky u nějakého, ale lidi tam surfovali v neoprénech :)))

 2. avatar Tichac napsal:

  …a pak, že dovolená u moře je nuda!
  Jaký si to uděláš, takový to máš… ze všeho ‚de vycucat maximum…!!!
  Dobře my… jelítka :o))

 3. avatar Peet napsal:

  …mame Olympus se stejnou funkci :D a taky na ni „lehce ulitavam“ (respektive se musim hlidat, abych nemela vsechny fotky dramaticke:D) Nicmene ty vase jsou o milion procent dramatictejsi a uzasnejsi, stejne jako mistecko dovolene mladeznici! Clovek by se tam hned vydal, kdybyste fotili pruvodce vy dva!

 4. avatar Pucci napsal:

  JJ fajne to bolo, taková dobrodružno-plážovo-exstrémne-romantická holiday :D

 5. avatar Lalumbulalula napsal:

  Vysmáti jak jelítka:) Super! :)

 6. avatar adek napsal:

  Nejprve jsem sjel fota, při kterých jsem si zprvu myslel, že to nejsou tvoje fota a pak že jsi úplně změnil styl. No pak jsem si přečetl koment a mám jasno :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.