V létě taťka pořídil velký auto, a tak jsme ho na podzim, před mýma čtvrtýma narozeninama, naplnili k prasknutí a vyrazili celá rodinka na velkej výlet… do Norska… až za severní polární kruh!
Celý článek…
Před cestou z Norska jsme dostali tip na návštěvu jednoho nevšedního místa… kousek za hranicema ve Švédsku prej stojí za to vidět vcelku rozlehlý ‚pohřebiště aut‘!
Celý článek…